Часто, багато хто не надає належної уваги дизайну розеток і вимикачів, вважаючи, що функціональні прилади повинні бути  функціональними. Думають, що дизайн інсталяції не має особливого значення. Але інша частина споживачів, зовсім іншим чином ставиться до питання підбору, здавалося б, з абсолютно не потрібною і надмірною вибагливістю. Вони порівнюють не тільки вартість тієї чи іншої серії розеток, а й зовнішній вигляд. Приносять кахлі і зразки елементів декору стін, дверей, а іноді, навіть меблів. Перебір?

Питання, щодо підбору вимикачів можна і потрібно розглянути, як дизайнер, а саме дизайнер власного приміщення чи будинку. У ньому ти проводиш свій вільний час. При підборі звичайних функціональних блоків інсталяції ти отримуєш реальну можливість для вираження свого  внутрішнього світу. Можеш висловити свою сутність – своє Я. Присвяти деякий час і створи в будинку, де ти проживаєш, поєднання розумних рішень функціональності і стилю, практичності і привабливості. Знайди гідне поєднання вподобаного кольору та фактури оздоблювальних матеріалів і покриттів з безліччю фактурних рішень та будь-якої кольорової гами інсталяції.

Розетки та вимикачі

Виберіть вимикачі, які вас влаштовують. Для вас створено широкий спектр пропозицій і ви знайдете свій ідеальний варіант


Переїхавши в стару квартиру або купивши нову, необхідно перетворити її з буденного простору в комфортне місце. Для себе і твоєї сім'ї. Для цього можна робити все самому, виражаючи всі свої почуття і приховані дизайнерські здібності. А можна залучити дизайнерів, які запропонують все і відразу -  меблі, фарбування стін, обробку підлоги та стелі. І вони зможуть підібрати дизайн серії вимикачів, яку ти незабаром придбаєш і встановиш за допомогою фахівця-електрика.

Розетки і вимикачі для спеціального застосування

Вимикачі з індикаторами, захищені від проникнення пилу і вологи, розетки з кришками допоможуть зробити будинок безпечним і енергоефективним. Комп'ютерні розетки RJ45 для телефону, телевізора, комп'ютера, радіо-розетки створюють комфорт в будинку.


Дизайнерами бувають і самі електрики, які дуже добре володіють каталожною інформацією, зразками інсталяції та досвідом. Чим більше досвіду у такого фахівця, тим різноманітніші його пропозиції. Тим більше варіантів для порівняня  і вибору. Чи будуть розетки традиційно білого кольору, чи можливо буде це металеве покриття кольору античної бронзи. Можливо рамки, що знаходяться навколо  електричного механізму та змінюють завершеність форм, матимуть  вигляд традиційної німецької стриманості. А можливо, матеріалом рамок буде блакитне або синє скло.

Термостати

Виберіть термостат, дизайн якого поєднується з вашим інтер'єром. Контролюйте енергоспоживання і покращуйте якість повітря всередині будинку.


Вся електрика і функціональна інсталяція має бути не помітною, тобто прихованою, щоб не псувати дизайн. Або ж вона повинна відповідати всім критеріям і вимогам господаря помешкання та стилю його життя.

Замислившись над початком робіт необхідно звернутися до проектантів-дизайнерів, які допоможуть підібрати всі деталі електричної частини будинку. Показати правильне розташування їх, поки, що на схемі. Запропонують переглянути безліч варіантів зразків і каталогів. Вони зможуть пояснити тенденції і розказати про новинки, завдяки яким,  ваш будинок буде більш функціональним.