Ласкаво просимо
до АСТ Світлотехніка

Ми - одні з перших. Історія нашого колективу веде відлік з початку 90-х. Уже в 1995 році на ринку світлотехнічного та електротехнічного обладнання з'явилося нове ім'я - «Асоціація «Світлотехніка».

Дізнатись більше

Повний асортимент електротоварів для побутового, комерційного та промислового застосування налічує багато тисяч одиниць найменувань і артикулів. В інтернеті представлена тільки порівняно невелика частина найбільш популярних продуктів.


Наші переваги:

 

Широкий
асортимент 

 

Економія
коштів

 

Безпека
використання

 

Оптова
торгівля

 

Проектування систем освітлення, пряма технічна підтримка провідних світових брендів, шефмонтаж. Збирання електрощитів, щитів управління за індивідуальними проектами. Кваліфікований підбір аналогів необхідного обладнання. Реконструкція і модернізація систем електропостачання, освітлення.


Наші переваги

Проектування
систем освітлення

Власне
виробництво

 

Енергоаудит та
енергозбереження

Комплексні
рішення

Виробництво

Збирання електрощитів до 6300 А (System pro E power), щитів управління та іншого щитового обладнання за індивідуальними проектами на виробничому майданчику 270 м2. Реалізуємо контрактне виробництво, брендуємо вироби під клієнта

Детальніше

Новини
та статті

Всі статті

Інтернет портали

Світлотехніка, електротехніка та кабельно-провідникова продукція від європейських лідерів - Ми не тільки пропонуємо придбати продукцію в асортименті, але і допоможемо підібрати світлотехніку і лампи для котеджів, офісів, виробничих приміщень, підсвічування будівель, і парків. Світлотехніка, кабель та електротехніка відвантажується зі складу в місті Київ

Вибрати світлотехніку, електротехніку і кабель Ви можете на таких інтернет-порталах: