Відділ проектних продажів - Від ідеї до реалізації: Рішення «під ключ»

Проектування систем освітлення - розстановка та підбір обладнання, пряма технічна підтримка провідних світових брендів (Philips, Osram / Ledvance), шефмонтаж.

Власне виробництво - збирання електрощитів до 6300 А (System pro E power), щитів управління і іншого щитового обладнання за індивідуальними проектами на виробничому майданчику 270 м2. Реалізуємо контрактне виробництво, брендуємо вироби під клієнта.

Комплексні поставки - кваліфікований підбір аналогів необхідного обладнання, складський запас, який постійно поповнюється, та широкий асортимент продукції, поставка в найкоротші терміни, гарантійне і післягарантійне обслуговування, надання всієї необхідної документації, акредитація на всіх тендерних майданчиках і гнучкі умови поставки.

Енергоаудит та енергозбереження - реконструкція і модернізація систем електропостачання, освітлення, ретрофіт щитів, збирання щитів компенсації реактивної потужності індивідуальної конструкції, аудит параметрів мережі, розробка комплексної програми енергозбереження.

 Реалізація світлотехнічних проектів

Розробка проекту освітлення проводиться з урахуванням особливостей об'єкта: архітектурний стиль, функціональне призначення, а також з урахуванням побажань клієнта.

Світлотехнічні проекти включають в себе розрахунок і комплексне проектування освітлення для об'єктів будь-якої складності:

 • розрахунок кількості освітлення для інтер'єрів квартир, котеджів, офісів, торгових приміщень, промислових об'єктів відповідно до регламентуємих норм освітлення внутрішніх приміщень;
 • архітектурне підсвічування будівель;
 • вуличне освітлення (освітлення трас і доріг);
 • ландшафтно-паркове освітлення;
 • декоративне освітлення;
 • освітлення спортивних споруд;
 • розстановка обладнання на плані;
 • візуалізація запропонованих варіантів дизайн-проекту архітектурного освітлення.

Широкий асортимент світлотехнічної продукції вітчизняного та імпортного виробництва дозволяє підібрати обладнання відповідно до дизайн-проекту з урахуванням оптимального поєднання технічних характеристик, зовнішнього вигляду світильників, коштів та економічної ефективності. При розробці дизайн-проекту освітлення враховуються індивідуальні особливості об'єкта, його функціональне призначення, архітектурні особливості, а також побажання клієнта.

Проектна документація містить текстові та графічні документи. В ній проводиться порівняльний аналіз різних технічних рішень, на підставі якого приймаються конкретні інженерні рішення: вибір і розміщення світильників, способи управління освітленням, визначаються способи і місця прокладання кабелю, вираховується необхідна для системи освітлення потужність.

Всі розрахунки, які підтверджують правильність обраних технічних рішень, в основному містяться в проектній документації.

Архітектурний дизайн освітлення фокусується на трьох основних аспектах освітлення будівель або приміщень:

 • перший - естетична привабливість будівлі;
 • другий, ергономічний аспект, показує наскільки функціональної є система освітлення;
 • третій, аспект енергоефективності, - для економічного використання світла, а значить і енергії, необхідно правильно розподілити світло на фасаді, а також вибрати найбільш підходяще та ефективне джерело світла.

Контактна інформація:

Ольга Ремез

т 044 461-9818 (вн 731), моб. (066) 355-54-63, (067) 413-67-35

Україна, 02121, м Київ, Харківське шосе, 201-203, 10 поверх (ст. м. Бориспільська).