Купити

Знайти та замовити електротехніку

Знайти та замовити необхідну електротехнічну продукцію в будь-який час доби, в будь-який день тижня, незважаючи на свята і вихідні дні - це перевага нашого Порталу в інтернеті або, як ми його називаємо, інформаційний майданчик ELMAR.com.ua. Наш портал надасть вам індивідуальний простір, який дозволить в спокійній обстановці розважливо і обережно вибрати потрібну електротехнічну продукцію, попередньо ознайомившись з технічними характеристиками, описом, відгуками. Ви знайдете корисну інформацію, а також поради та свіжі ідеї

Підприємства, підрядники або великі замовлення

Якщо ви бізнесмен чи підрядник, який хоче розмістити замовлення для купівлі електротехніки на Елмар, або ви хочете купити велику кількість електротехнічної продукції, ми можемо допомогти! Будь ласка, надішліть листа на адресу електронної пошти elmar@svt.org.ua та вкажіть наступне:

  • Ваше ім'я
  • Назва компанії
  • Адреса доставки
  • Номер телефону
  • • Продукцію або артикули, які ви хочете замовити (назва і артикул, якщо це можливо), інформація про доставку, вимоги або питання.

Потім ми зв’яжемося з вами - обговоримо процес замовлення, оплати та доставки продукції.

 

Фізична особа

Ви знайшли те, що вас цікавить, але вам потрібно всього одна або декілька одиниць товару. Купівля можлива! Для продукції, яка підтримується в постійних залишках на нашому складі, немає ніяких обмежень для мінімальної партії закупівлі. Ви зможете купити одну лампочку чи один автоматичний вимикач з наявності на складі з подальшою доставкою по Києву, відправленням в інше місто України або можете самостійно забрати зі складу.

Складніша справа з електротехнічним товаром, який не підтримується на складі компанії. На жаль, в таких випадках придбання можливе тільки в кількості, кратній пакуванню.

Доставка і оплата

Більшість електротехнічних товарів виробничо-побутового спрямування, зазначених в каталозі ELMAR, можна замовити в Інтернеті і на інших майданчиках, але ми пропонуємо все ж скористатися нашими послугами:

Гарантія якості

Вся електротехнічна продукція постачається тільки оригінального виробництва заводів відомих у всьому світі брендів і виключає можливі фальсифікати. Гарантійний термін на електротехніку і освітлення складе від 6 до 24 місяців, а на деякі товари і більше

Оптові ціни

Будучи оптовою компанією, АСТ-Світлотехніка спочатку для всіх своїх покупців пропонує купити електротехніку, світлотехніку та кабель за стартовими оптовими цінами. Заявлені стартові оптові ціни включають ПДВ – це не є догмою і переглядаються на користь покупця в залежності від загального обсягу замовлення, перспективності партнерських відносин, лояльності і постійності закупівель. Ми завжди раді надати вам знижку або спеціальні ціни.

 

Зручна доставка

Ми пропонуємо доставку практично в будь-яку точку України. Служба доставки Нова пошта або САТ, якими ми відправляємо продукцію, спеціалізується на способі доставки та пункті призначення. Спосіб доставки залежить від ваги/об’єму, розміру та роздрібної вартості вашого замовлення. Ґрунтуючись на вищенаведені критерії, ваше замовлення буде доставлене посилкою або вантажівкою – і це є гарантією того, що ваш товар надійде вчасно та в товарному вигляді. .

Доставка по Києву здійснюється не тільки Службою доставки, а й власним вантажним транспортом або кур'єром, якщо товар має розміри ручної поклажі до 5 кг. Не виключається доставка безпосередньо на вказаний вами об'єкт будівництва або склад вашої компанії.

Для вашої зручності наша компанія здійснює доставку тільки в робочий час та в робочі дні. Звичайно, це накладає певні обмеження на доставку фізичним особам, які бажали б отримати товар саме у вихідні дні або позаурочний час. На жаль, у нас оптова компанія і ми не відмовляємо жодному покупцеві, якщо йому тільки зручно працювати з нами.

Варто звернути увагу ще на те, що експедитор не піднімається на поверхи в офіси або квартири. Доставка здійснюється тільки до під'їзду.

Оплата

Оплата за електротехнічну продукцію проводиться попередньо безготівковим шляхом. Наша компанія є платником ПДВ і податку на прибуток на загальних підставах. На жаль, оплата готівкою, як втім, і відправка товару накладеним платежем, є для нас неприйнятними рішеннями.