Стратегічно важливий партнер

Ми - одні з перших. Історія нашого колективу веде відлік з початку 90-х. Уже в 1995 році на ринку світлотехнічного та електротехнічного обладнання з'явилося нове ім'я – ТОВ «Асоціація «Світлотехніка».

За ці роки ми не просто встали на ноги, а закріпили провідні позиції серед вітчизняних компаній. Якщо вам потрібно спроектувати зовнішнє або внутрішнє освітлення об'єкта, вибрати електротехнічне обладнання для офісу або житлового будинку, удосконалити роботу діючих мереж, Ви знайшли те, що шукали. Ми знаємо про це все - і навіть трохи більше.

Ви - наші партнери. Якщо Ви прагнете стабільної, відкритої і тривалої співпраці, то ми рухаємося в одному напрямку. Переступаючи поріг нашого офісу, Ви отримуєте стратегічно важливого партнера. Укладаючи будь-який договір, ми орієнтуємося не на надприбуток, а на взаємний успіх. Давайте процвітати разом!

У нас є відповіді на всі питання. Вам не доведеться бігати в пошуках потрібного фахівця або необхідної інформації - просто сформулюйте своє завдання одному з наших менеджерів. Так Ви запускаєте добре налагоджений механізм, натиснувши всього лише на одну кнопку. В результаті Ви отримаєте алгоритм рішення, в якому буде враховано абсолютно все. Після того, як проект буде перенесений з паперу на об'єкт, ми готові забезпечити його повну технічну підтримку. Якщо на ринку з'явиться обладнання, здатне поліпшити роботу вже встановлених систем, Ви дізнаєтеся про це першими. Звертаючись до нас, Ви завжди можете розраховувати на вичерпну консультацію. Якщо на якесь запитання Ви не отримаєте відповіді, отже, ії просто не існує.

Ми добємося результату разом. Кожен крок на шляху до втілення проекту знаходиться під контролем. І не тільки під нашим: в будь-який момент Ви зможете дізнатися про те, як просувається робота, а також змінити або доповнити первісний варіант. Ми не боїмося прозорих схем, тому що пропонуємо тільки найкращу продукцію та спираємося тільки на надійних постачальників. Так, ми не знаємо, як уникнути форс-мажору, але зробимо все, щоб Ви про нього навіть не здогадувалися.

Чесне ім'я - наш капітал. Ми принципово не працюємо з низькоякісним обладнанням. Золоте правило: ніколи не заощаджувати на Вашій безпеці та робити акцент на високий рівень роботи, що виконується. Найцінніше для нас - довіра наших партнерів.

Ми робимо ставку на професіоналів. Якість і безпека рішень безпосередньо залежить від компетенції персоналу. Ми цінуємо своїх співробітників і допомагаємо їм професійно зростати. Завдяки розумній внутрішньокорпоративної політиці, у нас відсутня проблема плинності кадрів. У нашій команді немає жодного слабкої ланки, а постійні клієнти приходять до нас, як до старих та надійних друзів.

У нас великі плани на майбутнє. Ми постійно поповнюємо асортимент продукції, вдосконалюємо схеми поставок, розширюємо мережу філій в регіонах України. Це повноцінні представництва, де наші партнери можуть отримати все, що пропонує «Асоціація «Світлотехніка».

Ми щиро хочемо, щоб Ви росли та розвивалися разом з нами.